ظرفیت ثبت‌نام مسکن ملی پردیس تکمیل شد
طرح ملی مسکن

ظرفیت ثبت‌نام مسکن ملی پردیس تکمیل شد

ظرفیت ثبت‌نام مسکن ملی پردیس تکمیل شد

مدیرکل دفتر اقتصاد مسکن وزارت راه و شهرسازی از تکمیل شهر جدید پردیس در مرحله نخست ثبت نام تهرانی‌ها خبر داد و گفت: ثبت نام مسکن ملی برای تهرانی‌ها به مرحله دوم خواهد رسید.

«پروانه اصلانی» روز شنبه در مراسم آغاز ثبت نام مسکن ملی برای استان‌های تهران، قزوین و البرز که در ساختمان دادمان وزارت راه و شهرسازی برگزار شد، از ساخت ٧٠ هزار واحد مسکن ملی برای شهر تهران خبر داد و گفت: ٢٠ درصد طرح اقدام ملی برای شهر تهران اختصاص یافت.

وی گفت: تا ساعت ١١ امروز (سی ام آذرماه) بیش از ٢٢ هزار و ٢١٣ نفر در استان تهران ثبت نام کردند که ظرفیت ۶٧ هزار نفر برای ثبت نام در نظر گرفته شده است.

مدیرکل دفتر اقتصاد مسکن وزارت راه و شهرسازی گفت: در نیم ساعت نخست ثبت نام ظرفیت ثبت نام در شهر پردیس تکمیل شد و اکنون ثبت نام در پرند، ایوانکی و هشتگرد ادامه دارد.

اصلانی گفت: اکنون در پرند ٧ هزار و ٢٢ نفر ثبت نام کردند و ظرفیت ٢٠ هزار نفر برای ثبت نام وجود دارد.

بر اساس اظهارات اصلانی از وضعیت ثبت نام مردم تهران در شهر جدید هشتگرد تا ساعت ١١ امروز، ۴ هزار و ٧۵٢ نفر در شهر هشتگرد ثبت نام کردند و ظرفیت ثبت نام در این شهر هشت هزار نفر است.

وی خبر داد که در شهر جدید ایوانکی تاکنون ٩٠٣ نفر ثبت نام کردند و ظرفیت ثبت نام در این شهر ١۵ هزار نفر است.

مدیرکل دفتر اقتصاد و برنامه‌ریزی مسکن وزارت راه خبر داد که در استان البرز نیز ٢ هزار و ۶٩٠ نفر تاکنون ثبت نام کردند و در استان قروین ثبت نام‌ها به رقم یک هزار و ۵٨٨ نفر رسیده است.

وی خبر داد که ثبت نام از مردم در شهر تهران به مرحله دوم خواهد رسید و گفت: بعد از پالایش اطلاعات ثبت نام کنندگان، دوباره برای ثبت نام در شهر پردیس، پرند، هشتگرد و ایوانکی سامانه باز خواهد شد.

بیشتر بدانید…

قوانین خرید خانه

خرید خانه در یوسف آباد

اجاره خانه در شهرری

بستن منو